Pancera Tubi e Filtri srl

Firma Pancera Tubi e Filtri: od 1976 roku dostarcza rury, filtry i akcesoria do budowy studni artezyjskich.

Firma, solidna i konkurencyjna, stale się rozwija, głównie dzięki jakości i innowacyjności, i dziś jej obiekty obejmują powierzchnię 7000 metrów kwadratowych.
Mając na uwadze bliższą i skuteczniejszą współpracę, firma Pancera Tubi e Filtri towarzyszy klientowi od momentu złożenia oferty do ostatecznej dostawy materiału.

Dział techniczny codziennie zajmuje się poszukiwaniem nowych rozwiązań, aby dostarczyć konkretnych odpowiedzi na różnorodne problemy występujące na placach budowy.

Dział administracyjno-handlowy, prowadzony przez rodzinę Pancera, szczyci się młodym, dynamicznym i bardzo doświadczonym zespołem, który z chęcią pomaga klientom w fazie przed- i posprzedażowej.

0
letnie doświadczenie
0
m2 powierzchni
0
rynków zagranicznych

NASZA HISTORIA

 • 1976
  Na początku lat siedemdziesiątych Agide Pancera, kierując się silnym duchem przedsiębiorczości, dostrzega potencjał mocno rozwijającego się w tym okresie rynku studni artezyjskich i powołuje do życia małą spółkę Pancera Tubi zajmującą się sprzedażą rur stalowych.
 • 1978
  Działalność dobrze prosperuje, jednak wielu wiertniczych zaczyna stosować rury z PVC do realizacji studni. Firma Pancera Tubi zakupuje swoją pierwszą linię do produkcji gwintowanych rur z PVC do średnicy 114 mm. W tym samym roku, spółka opracowuje nowy typ filtra z PVC z powłoką wykonaną ze stalowej siatki, produkt całkowicie innowacyjny i produkowany wyłącznie przez firmę Pancera.
 • 1993
  Rynek bardzo pozytywnie reaguje na ofertę rur z PVC i w niedługim okresie spółka poszerza gamę swoich produktów. Firma inwestuje ponownie w zakup kolejnej linii do produkcji gwintowanych rur z PVC do średnicy 400 mm.
 • 1997
  Pierangelo Pancera, syn Agide, rozpoczyna pracę w firmie rodzinnej
 • 2006
  Rok 2006 jest dla spółki bardzo ważny, gdyż produkcja rur z PVC dalej się zwiększa, dzięki nabyciu nowej linii do produkcji rur gwintowanych o średnicy do 630 mm. W międzyczasie wachlarz produktów stał się szeroki i różnorodny obejmując rury i filtry do studni, zarówno stalowe, jak i z PVC, osprzęt, ciecze wiertnicze, rury i filtry z polietylenu, sondy i bentonit do budowy studni geotermalnych.
 • 2007
  oku firma przekształca się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o nazwie Pancera Tubi e Filtri S.r.l.
 • Oggi
  Aktualnie, spółka stale się rozwija obsługując rynek włoski oraz eksportując do licznych krajów zagranicznych.

NASZE ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE

ZAANGAŻOWANIE PANCERA W SPORT